O nas - Centrum Edukacji Never Average

• 2018 Uzyskanie certyfikatów S.U.S. 2.0. oraz ISO 9001:2015
  • 2020 Dołączenie do szkoleniowców w Bazie Usług Rozwojowych
  • 2023 Powiększenie kadry pracowniczej i organizacja szkoleń na większą skalę

Zakładając Centrum Edukacji Never Average przyświecał nam jeden cel – ROZWÓJ. Jest to niezwykle ważne w obecnych czasach, w których jesteśmy narażeni na wiele niebezpieczeństw, mogących zagrozić naszemu zdrowiu. Pragniemy edukować społeczeństwo, wskazywać jak sobie radzić z czynnikami, które mogą zagrozić naszemu samopoczuciu i doprowadzić do spadku wydajności w pracy. Jednym z naszych czołowych szkoleń jest “Zmień stres w motywację – autorskie szkolenie Adrian Sajdak & Anatolij Krugłow”. Szkolimy, aby uczestnicy kursów mogli samodzielnie poradzić sobie z codziennymi problemami i wyzwaniami, jakie stawia przed nimi życie. Dajemy sprawdzone metody, które każdy może wykorzystać we własnym zaciszu domowym lub nawet w trakcie pracy.

“Kto stoi w miejscu, cofa się” – tak dokładnie działa rozwój technologiczny, świadomościowy, osobisty. Jeśli nie zaczniemy dokształcać się już teraz, to pędzący do przodu świat nas pochłonie. Optymalizacja gospodarki się nie zatrzymuje. Ty też się nie zatrzymuj! Wykorzystaj tę szansę i rozwiń swój potencjał oraz wzmocnić pozycję swojego przedsiębiorstwa. Szkolenia biznesowe zostały zaprojektowane z myślą o ambitnych jednostkach, zespołach i organizacjach. Sukces firmy zależy właśnie od konkretnych zmian i celu biznesowego. Specjalizujemy się w szkoleniu właścicieli małych i średnich firm, gdyż to właśnie od nich zależna jest sytuacja na rynku polskiego przedsiębiorcy. Warto pamiętać, że bez odpowiedniego podejścia i mentalu osoby zarządzającej, nie będzie zdrowego zespołu. Rozwiń z nami swój potencjał!

Zadaj nam pytanie

Chcesz dostać więcej informacji na temat szkoleń?
A może chcesz zostać jednym z naszych szkoleniowców?
Skontaktuj się z nami!

pasek unia

Projekt dofinansowany ze środków UE.

CreoSpace